Úvod » AROMATERAPIA / KADIDLÁ » VONNÉ TYČINKY » PURE NATURAL INCENSE

AROMATERAPIA / KADIDLÁ / PURE NATURAL INCENSE

Prvé vonné tyčinky na svete s certifikáciou ECOCERT!

PURE NATURAL incenso predstavuje rad vonných tyčiniek certifikovaných ECOCERT, čisto prírodných, ručne vyrábaných. Všetky naše suroviny sú certifikované a sprevádzané bezpečnostnými listami a certifikátmi analýz.

Hlavné ingrediencie pasty na prípravu tyčiniek PURE NATURAL incenso pochádzajú z divokej indickej džungle, zatiaľ čo živica pochádzajú zo suchých púštnych oblastí Indie, Arábie a Afriky a sú zbierané nomádskymi kmene.

Tieto vonné tyčinky sa používajú pre prečistenie, ako aj pre opätovné spojenie sa s našimi prapôvodnými skúsenosťami a pamäťami minulosti ľudstva. Sú vynikajúcim prostriedkom na preklenutie časovej bariéry, hoci len na krátku chvíľu. Vydymovanie bolo vždy tradične používané pri modlitbe, meditácii, pre očistenie, v joge a pri náboženských rituáloch všetkého druhu, všade na svete. Vonná tyčinka je nástrojom, ktorý pomáha spojiť sa so svojím ja, so svojou duchovnou podstatou, aj v myšlienke s našimi milovanými osobami. Vonná tyčinka ako integrálna súčasť našej ľudskej skúsenosti musí byť teda absolútne čistá.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 5,97 EUR

skladom
novinka


 

naša cena 5,97 EUR

skladom
novinka


 

naša cena 5,97 EUR

skladom
novinka


 

naša cena 5,97 EUR

skladom
novinka


 

naša cena 5,97 EUR

skladom
novinka

Vytvorené systémom www.webareal.sk

YzAxYj