Rajska Zahrada

O nás

Vitajte v Rajskej záhrade.

Kto sme? V súčasnosti sme slovenská prírodná bylinkáreň kombinovaná s kamienkami a výživovými doplnkami, ktorá vznikla v roku 2006, ale prvotná myšlienka sa zrodila niekedy v roku 1996 po maličkých krôčikoch a postupnom uisťovaní sa, že je to správna cesta.

Čo u nás nájdete? Množstvo čajov, kameňov, kameňových náramkov, voňavú aromaterapiu a vykurovadlá, vonné tyčinky od výmyslu sveta, sypané i porciované čaje či bylinky, výživové doplnky, naše vyrábané sviečky a tiež ezoteriku. A okrem toho vždy kopu pozitívnej energie zo skutočnej lásky k tomu, čo robíme

V súčasnosti ponúkame na našom eshope viac než 3000 produktov. Tešíme sa, že mnoho z nich sú už naša vlastná produkcia.

Takmer všetok tovar máme skladom, teda vieme objednávky bez väčšieho čakania vybaviť okamžite.

Naším prianím je, aby náš internetový obchod rovnako ako aj predajňa bol nielen miestom pre predaj, ale aj miestom, kde Vám vieme poradiť s Vašimi problémami. Na stránke sa nachádza aj blog, kde budú pribúdať zaujímavé články.

Projekt rajskazahrada.sk vznikol ako sen na premostenie klasickej a prírodnej medicíny. Na základe skúseností našich a odborných praktických lekárov sme sem dali najčastejšie zdravotné problémy. Pokúšame sa ako sa dá jednoducho bez veľkých investícií urobiť niečo pre naše zdravie, či prevenciu.

So všetkými ponúkanými produktami máme či už vlastné skúsenosti alebo skúsenosti našich zákazníkov. Naši zákazníci sa s nami radi delia o svoje skúsenosti s ďalšími produktami, ktoré im pomohli, a tak budeme radi, ak nám aj Vy napíšete niečo, čo by ste tu radi našli, či niečo čo Vám pomohlo od nás a prípadne budete mať chuť to zdielať v podobe článku aj ďalším našim zákazníkom.

Tešíme sa na Vás či už osobne v našej kamennej predajni alebo prostredníctvom telefonátu či mailu,

Váš team JASPIRE.

Dôležité upozornenie: Myslite prosím na to, že žiadne drahé kamene, bylinky, aromaterapia či výživové doplnky nie sú alternatívnou metódou ku klasickej lekárskej starostlivosti. Ak máte nejaké príznaky choroby, vždy vyhľadajte svojho praktického lekára alebo ambulantného špecialistu.

Napísali o nás

Článok v časopise Vitalita - odkaz na článok
Rozhovor v TV Pezinok 2018 - odkaz na rozhovor
Rozhovor v TV Pezinok 2021 - odkaz na rozhovor